Thule įranga

Kodėl Thule kelionių įranga?

Grįžti atgal

Testavimo centre Thule yra sukūrusi tikrą, bet ekstremalias gyvenimo sąlygas imituojančią aplinką. Thule gaminių ilgaamžiškumas tikrinamas imituojant dvi keliones aplink pasaulį automobiliu (12 742 km) greičiau nei per savaitę. Bandymų centre galima susidurti su pačiu įvairiausiu oru, temperatūra ir pasaulio vietovėmis. Kelionių įranga yra bandoma lediniame šiaurės šaltyje ir dykumų karštyje, ilgai veikiama intensyvia UV spinduliuote, druskos kameroje tiriamas paviršių atsparumas korozijai, atliekama keletas slėgio ir laikomosios galios bandymų.

Thule kuria naujus standartus. Thule kompanijos tikslas – išbandyti visų naujų kelionėms skirtų gaminių ribines galimybes ir netgi jas peržengti. Nors Thule kelionių įrangos funkcinis tikslas supaprastinti aktyvų gyvenimą naudojant novatoriškus gaminius, tačiau saugumas yra daug svarbesnis už visas kitas ypatybes. Thule kelionių įranga viršija standartus ir toliau siekia pranokti vartotojų lūkesčius. Tai vienintelis būdas išlikti lyderiais saugos ir patvarumo srityje tarptautiniu mastu.

Thule kuriamos įrangos rinka apima visų rūšių vartotojus, turinčius įvairius poreikius ir siekius. Dėl šios priežasties mes ieškome įvairių rūšių funkcijų ir dizaino. Thule kompanijoje mes stengiamės sukurti produktus, kurie yra prasmingi patrauklus, todėl siūlome produktų platų asortimentą ir prekės ženklo unikalias savybes.

Thule Group koncernas

Thule Group reiškia, kad tvarumas reiškia žingsnį toliau nei įstatymai ir teisės aktai, ir prisiimame atsakomybę už mūsų poveikį aplinkai. Tai taip pat reiškia aktyvų ir aktyvų partnerį visuomenei, kai reikia skatinti sąžiningas ir skaidrias verslo sąlygas.

Paprasčiau tariant, "Thule Group“ nori tapti tvarios, veikiančios visuomenės dalimi. Žinoma, mes atsižvelgiame ir žvelgiame į aplinką, kurioje mes visi gyvename, kai plėtojame, gaminame ir parduodame savo produktus. Bet mes einame toliau ir mes taip pat įsitraukti į gamybos, transportavimo ir kitus mūsų veiklos aspektus, kurie nepatenka į mūsų pačių namus.

Mūsų pagrindinės tvarumo vertybės. Dėl griežtų bandymų projektavimo ir kūrimo etapų metu Thule gamina savo gaminius ilgalaikius - aukštos kokybės produktai, turintys ilgą tarnavimo laiką, yra draugiškesni aplinkai nei tie, kurie nustoja funkcionuoti po sezono ar dviejų. Mūsų tvarumo darbų kertinis akmuo yra produkto gyvavimo ciklo metodas, o mūsų įsipareigojimais ir aistra siekiame tvaraus verslo, vertindami ir stebėdami mūsų aplinkosaugos srities rezultatus.

Aplinkosaugos ambicija

"Thule įmonių grupėje norime, kad mūsų verslas būtų kuo mažesnis poveikis aplinkai. Esame įsitikinę, kad tai yra teisinga. Tačiau ne tik tai, kad žinome, kad visa mūsų, kaip kompanijos, buvimo vieta priklauso nuo mūsų darbuotojų, klientų ir vartotojų, galinčių mėgautis aktyviu gyvenimo būdu sveikoje lauko aplinkoje."

Magnus Welander
Chief executive officer
Thule Group koncernas

Grįžti atgal