Kontaktai

Automobilių atstovybės

Grįžti atgal

Autocentre "Igtisa" yra įsikūrusios autorizuotos Škoda, Citroën ir Subaru atstovybės, kuriose prekiaujama minėtų gamintojų naujais ir naudotais automobiliais, jų aksesuarais, atliekamas sertifikuotas remontas arba techninė priežiūra.

Oficialus Subaru atstovas Šiauliuose

UAB "JMA Šiauliai" yra oficialus SUBARU automobilių prekybos ir serviso atstovas Lietuvoje. Čia teikiamas sertifikuotas ir autorizuotas Subaru automobiliams keliamų reikalavimų atitinkantis remontas, technininis aptarnavimas, klientų konsultacijos.

Subaru klientų aptarnavimo vadybininkai suteiks pilną informaciją apie naujus parduodamus automobilius, taikomus specialius pasiūlymus, priims Jūsų automobilį remontui (važiuoklės, kėbulo, variklio), techninei priežiūrai, suteiks konsultaciją dėl naujų ir naudotų atsarginių dalių, pasiūlys individualius aksesuarus arba aprodys naudotus parduodamus Subaru automobilius. Daugiau informacijos rasite Subaru atstovybės Šiauliuose internetiniame puslapyje www.subarusiauliai.lt

Oficialus Citroën atstovas Šiauliuose

UAB "Igtisos paslaugos" yra oficialus Citroën atstovybė Lietuvoje, kurios veiklą apima prekyba naujais Citroën automobiliais, jų techninė ir profilaktinė priežiūra, autorizuotas garantinis ir pogarantinis remontas, prekyba Citroën atsarginėmis dalimis.

UAB „Igtisos paslaugos“ autocentro patalpose, kurios užima 1200 kv.m., yra įsikūrę automobilių prekybos salonas, 8 vietų autoservisas, automobilių kėbulų remonto cechas, atsarginių dalių sandėlys, šalia yra erdvi automobilių parkavimosi aikštelė. Daugiau informacijos rasite Citroën atstovybės Šiauliuose internetiniame puslapyje www.citroensiauliai.lt

Grįžti atgal