Kėbulų remontas

Automobilių kėbulų remontas

Grįžti atgal

Auto centro "Igtisa" jau 18 metų viena iš pagrindinių veiklų yra automobilių kėbulų remontas. Remontuojame visų lengvųjų automobilių bei mikroautobusų kėbulus. Erdviose ir moderniose 600m2 patalpose vienu metu galime aptarnauti iki 10 automobilių, 4 dažymo kameros suteikia visas galimybės greitai ir kokybiškai atlikti tiek viso automobilio, tiek automobilio atskirų kėbulo  ar apdailos dalių remontą, virinimą, paruošimą dažymui, dažymą ir poliravimą.

Atliekame visus kėbulo remonto darbus. Šiuolaikiškame kėbulų remonto darbų ceche, kur remontuojame visų markių automobilius, įrengti keturi "Car-o-liner" kėbulo geometrijos atstatymo stendai. Atliekame automobilių geometrijos atstatymą, lyginimą, paruošimą dažymui, dažų parinkimą ir dažymą. Autocentro "Igtisa" sandėlyje iki 50 000 kėbulo dalių pasirinkimas visų markių automobiliams, tad remontui laiko sugaištama minimaliai.

Visa įranga atitinka automobilių gamintojų keliamus standartus. O svarbiausia ir didžiausia Autocentro "Igtisa" stiprybė, kad didžioji dalis meistrų, dirbančių su automobilių kėbulo remontu yra savo srities profesionalai. Autocentre "Igtisa" su automobilių kėbulo remontu daugiau nei 15 metų dirbantys meistrai greitai ir kokybiškai atliks smulkius kėbulo remonto darbus - automobilio kėbulo detalę paruoš dažymui, parinks dažus, nudažys specialiose dažymo kamerose ir klientui pageidaujant sumontuos atgal. Jei kėbulo dalis yra įlinkusi ją nebūtina dažyti. Naudojant specialius įtempėjus ir įrankius įlenkimą galime atitiesinti ar išlyginti be dažymo.Visiems atliekamiems automobilių kėbulų remonto darbams suteikiame garantiją.

Taip pat galime pasiūlyti didelį priekinių, šoninių ir galinių automobilių stiklų pasirinkimą bei kokybišką jų pakeitimą. Klientai prieš pradėdami remontą gali gauti visų reikiamų detalių ir darbų kainas, ir galimybę nesančias detales užsakyti vietoje.

Automobilių po autoįvykio kėbulų remontas

Automobilių po auto įvykio kėbulo remontas:

- automobilių ardymas ir demontavimas;
- reikalingų keisti automobilio kėbulo dalių užsakymas;
- dalinis ir pilnas automobilių po auto įvykių kėbulų geometrijos atstatymas;
- automobilių kėbulų geometrijos matavimas specialiu kompiuteriniu lazeriniu stendu, atitinkančiu automobilių gamintojų keliamus reikalavimus;
- Automobilio dažų pagal gamintojo spalvos kodą parinkimas ir gamyba;
- automobilio kėbulo paruošimas dažymui;
- automobilio kėbulo dažymas, plovimas ir poliravimas;
- draudiminių auto įvykių žalų įvertinimas ir administravimas.

Smulkus automobilių kėbulo remontas:

- Smulkių automobilių kėbulų įbrėžimų, rūdžių šalinimas, įlenkimų lyginimas;
- Stambesnių automobilio kėbulų įlenkimų šalinimas ir lyginimas;
- Įlenkimų taisymas nepažeidžiant automobilio originalios antikorozinės dangos;
- Surūdijusių automobilių kėbulų dalių išpjovimas, virinimas;
- Automobilių kėbulų ar atskirų dalių paruošimas dažymui;
- Plastmasinių, aliuminių, anglies pluošto ir kitų kėbulo apdailos dalių remontas, virinimas;
- Kėbulo ir žibintų poliravimas, atnaujinimas;
- Ratlankių paruošimas ir dažymas;
- Dažų sendinimas.

Automobilių kėbulų ir jų dalių remonto etapai

Automobilių kėbulų remonto centre "Igtisa" naudojame patirties ir laiko patikrintus įrankius bei medžiagas, kurios atitinka kokybiško kėbulo remonto reikalavimus. Būtinas keisti arba neremontuojamas automobilio kėbulo dalis užsakome tiesiogiai iš tiekėjų Europoje ir pristatome per 7 kalendorines dienas.

1. Kėbulo plovimas. Priklausomai nuo kėbulo pažeidimų ir įlenkimų parenkamas sausas plovimas.
2. Automobilio išardymas, pažeistų dalių demonatavimas. Po autoįvykio dažnai automobilis išardomas, nuimant išorines dalis ir salono apdailą. Išardymas leidžia nustatyti paslėptus automobilio pažeidimus.
3. Pirminis ir galutinis defektų nustatymas. Pirminiu defektavimu vizualiai apžiūrimas automobilis. Galutinis - leidžia nustatyti remonto apimtį, teisingai įvertinti ir paruošti automobilio remonto sąmatą.
4. Kėbulo geometrijos patikrinimas. Matavimo sistema „Car-o-Liner" nustatoma kėbulo geometrija vieno milimetro tikslumu.
5. Kėbulo geometrijos atstatymas. Automobilio kėbulo ir rėmo geometrija grąžinama „Car-o-Liner “ stendu.
6. Kėbulo remonto darbai. Reikiamų automobilio kėbulo dalių keitimas, remontas pagal gamintojo standartus.

7. Atliktų remonto darbų kontrolė. Atliktų kėbulo remonto darbų kokybę tikrina paruošėjas - dažytojas, jei reikia- kėbulų cecho meistras.
8. Kėbulo paruošimas dažymui. Gruntavimu, glaistymu šalinami po remonto likę nelygumai, automobilio dugno apdorojimas antikorozine apsaugine medžiaga.
9. Kėbulo dažymas. Automobilio kėbulas arba kėbulo dalys yra dažomas dažymo kameroje.
10. Automobilio surinkimas. Automobilio naujų ar suremontuotų kėbulo dalių surinkimas.
11. Automobilio plovimas. Automobilis plaunamas, valomas, jei riekia poliruojamas.
12. Remonto kokybės patikra. Kėbulų cecho meistras tikrina atliktų darbų kokybę, pagal patikros formą.
13. Automobilio grąžinimas klientui. Automobilis grąžinamas klientui, paaiškinama atliktų darbų apimtis, garantijos sąlygos ir išrašoma sąskaita-faktūra.

Kėbulų dalių remontas nepažeidžiant antikorozinės arba dažų dangos

Automobilių kėbulų remonto centre "Igtisa" teikiame deformuotų kėbulo paviršių taisymo (išvengiant dažymo) paslaugas, kurios leidžia atlikti kėbulų lyginimo darbus iš išorės, o taip pat sunkiai prieinamose vietose, nepažeidžiant gamintojo originalios antikorozinės dangos.

Tam naudojame įvarius automobilių aliumininių ir plieninių kėbulų ir jų dalių lyginimo metodus profesionaliais įrankiais: tempimas, specialių tempimo įrankių klijavimas, suspausto oro panaudojimas, specializuotos aliuminio atstatymo technikos panaudojimas atstatant detalės standumą ir briaunas. Visa tai suteikia visas galimybes atlikti sudėtingus kėbulų lyginimo darbus, išvengiant dalių pragręžimo ar išpjovimo.

Grįžti atgal