Kėbulų remontas

Automobilių dažymas

Grįžti atgal

Auto centre "Igtisa" turime 4 dažymo kameras, skirtas lengviesiems ir paaukštintiems iki 3 metrų automobiliams ir mikro autobusams. Aukščiausią kvalifikaciją ir daugiau nei 15 metų darbinę patirtį turintys dažymo cecho darbuotojai greitai ir kokybiškai nudažo kliento automobilį ar reikiamas jo kėbulo dalis. Dažome paaukštintus iki 3 m aukščio automobilius, mikro autobusus, namelius-priekabas bei kemperius.

Aukščiausia automobilių dažymo kokybė. Auto centre "Igtisa" garantuojame automobilių kėbulų bei jų dalių aukštą dažymo ar perdažymo kokybę, tinkamų antikorozinių bei dažus surišančių medžiagų naudojimą, spalvos parinkimą pagal automobilio gamintojo naudojamas spalvas. Mes turime profesionalią dažymo kamerą, atitinkančią tarptautinių standartų reikalavimus ir specialistus, kurie įgyvendins bet kokius Jūsų pageidavimus.

Automobiliai dažomi aukščiausios kokybės pilnai įrengtoje dažymo ir džiovinimo kameroje, o dažymui naudojami ekologiški Cromax, DuPont, Sikkens, Challenger profesionalūs automobilių dažai vandens pagrindu. Autocentre "Igtisa" dažytoms automobilių kėbulo dalims ir darbams suteikiama garantija.

Automobilio surinkimas po dažymo

Paskutinis automobilio kėbulo remonto etapas. Po automobilio kėbulo nudažymo privalu teisingai ir į savo vietas sumontuoti visas nuardytas automobilio detales, apdailos elementus, įklijuoti stiklus.

Šiame automobilio remonto etape itin svarbu, kad atgal montuojamos kėbulo dalių jungtys nebūtų nulaužtos ar pažeistos, o po galutinio surinkimo nebarškėtų, išlaikytų pradines savo funkcijas bei izoliuotų išorinį garsą. Automobilio surinkimo paskutinis žingsnis - galinio ir priekinio kapoto dangčių, durelių, žibintų sureguliavimas, tarpų tarp automobilio kėbulo dalių (bamperių, sparnų, priekinio ir galinio dangčių durelių) bei elektros prietaisų veikimo patikra. Galiausiai seka automobilio plovimo, salono valymo bei kėbulo dažų dangos poliravimo procedūros. Po visų šių baigiamųjų automobilio kėbulo remonto darbų automobilis yra perduodamas klientui.

Autocentre "Igtisa" remontuotoms, dažytoms automobilių kėbulo dalims suteikiame garantiją.

Grįžti atgal